DİYARBAKIR İLİ KULP İLÇESİ YALÇIN YAPI YAYLA SİTESİ ( 2 BLOK- 54 DAİRE VE 6 DÜKKAN )

Başlangıç Tarihi: Nisan 2017

Bitiş Tarihi: Ağustos 2017

Diyarbakır İli, Kulp İlçesi, Merkez Yeni Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 202 Ada 35 Parsel nolu konumda Sosyal Yaşam Alanı  olarak tasarlanmış olan projemizin teknik ve tasarımsal özellikleri şu şekilde;

ARSA ALANI : 3.725,05 M2

YAYLA SİTESİ : 2 BLOK TOPLAM 54 DAİRE VE 6 ADET DÜKKAN

 

Şirketimiz kamu sektörüne hizmet vermekle beraber özel sektörle de bağını koparmamış ve tasarımında fark yaratacağına inandığı yapıların projelendirmesinde yer almaktan çekinmemiştir.

Kulp İlçesinde yer alan Yalçın Yapı’ya ait Yayla Sitesi tam olarak şirket vizyonumuza uygun şekilde tasarlanmıştır. Emsal ve Taban alanı katsayıları baz alındığında mümkün görünmeyen bir planlama ile 54 adet daire ve 6 adet işyeri hacmi projemizde kat mülkiyetine uygun tasarlanmıştır.

Site A ve B olmak üzere iki bloktan oluşmaktadır. A blok 6 daire üzerine oturmuş Bodrum, Zemin ve 5 Normal kattan oluşmaktadır. Bodrum katında teknik odalar ve 2 adet dükkan, zemin katında 4 adet dükkan ve 5 normal katında 6’şar daireden 30 adet daire yer almaktadır. Diyarbakır- Muş karayoluna cepheli dükkanlar ilçenin gözde ev ve işyerlerini oluşturmaktadır. B blok ise Zemin ve 5 normal kattan oluşmakta her katta 4’er daire olmak üzere 24 daire’ den oluşmaktadır.

Dairelerimiz 2+1 ve 3+1 formlarında yapılmış olup günümüzde Kulp İlçesinin en güzide yaşam alanları olarak yerlerini korumaktadırlar.

İletişim